Únor 2012

Bez dne není černé noci

16. února 2012 v 22:15 | Modrá |  Literární koutek
A Bůh tvořivosti zase jednou za čas sestoupil z nebe a nakopnul mě do... no třeba do... tak mě teda radši popostrčil, no. Zase jsem si jendou po čase našla chvilku a sepsala krátkou jednorázovku. Téma je dosti zvláštní a do jisté míry alternativní - vzniklo při jedné z nekonečných a velmi komplexních úvahových a debatních nocí před půlrokem v Paříži - díky Yaraki, Ako (spolubydlící). Přemýšlely jsme, jak by to vypadalo, kdyby to najednou... skončilo takhle (kromě absolutní smrti všech fanoušků). Nápad zůstal dlouho netknutý. A proto jsem se rozhodla ho trošku oprášit a podělit se s vámi. Takže... alternativní pojetí zatím neexistujícího konce.

Hl.p.: Sasuke, Kakashi


Broken Angel

11. února 2012 v 23:32 | Modrá |  Videookénko
Tákžé... pro začátek jedno oznámení - Ne, tento blog stále ještě není mrtvý. Počítejte s tím, že pokud už tady nějaké články budou přibývat, bude to hodně sporadicky, ale mějte s námi strpení. Přeci jenom, ta ošklivá věc na M se nezadržitelně blíží.

Řekla jsem si ale, že by nebylo tak od věci zase přidat nějaké videjko, to koneckonců není taková námaha :) .

Opět od mého oblíbeného "videotvořitele" - loosecontroiPL. Jak už je to u něho zvykem, video je hodně emotivní a obsahuje hodně Naruta a One Piece. Mě osobně se hodně líbí část s Jiraiyou, ta je pro člověka zkrátka nostalgická už jenom z principu.
Z písničky jsem ze začátku byla trošku rozpačitá, ale na konci videa se mi celkem zalíbila.

Doufám, že i Vám se video bude líbit a podělíte se s námi o svoje dojmy. Budu vděčná :)