Leden 2012

Něco málo z HP

27. ledna 2012 v 18:01 | Modrá |  Literární koutek
Nebojte se, ještě to tu úplně neumřelo :). První pololetí nám konečně skončilo a (radujte se) všechny Housenky prošly (Yay!). Blíží se pololetní prázdniny, takže pokud nebude mnoho učení, budu se snažit pro vás něco stvořit ;).

Pro dnešek mám pro vás přichystanou krátkou povídečku na fandom Harryho Pottera - a to jsme si všichni myslely, že hodiny fyziky nám k ničemu nebudou ^^.

Zadaná slova: míč, popelnice, vidlička, plavat, bimbam


Legend of Korra a Starý dobrý team 7

12. ledna 2012 v 22:12 | Modrá |  Videookénko
Fajn, vypadá to, že středeční video se přesouvá na čtvrtek... protože ve středu to prostě už nejde. Jen počkej gymple! *hrozí pěstičkou, prorocký hlas* Do roka a do dne...*počítá na prstech* vlastně už za necelý 4 měsíce...*polk* A SAKRA!

Každopádně, o video nebudete ochuzeni :) Vlastně vzhledem k tomu, že se nám Housenkám blíží maturitní ples (již tuto sobotu, nechcete lístky?) a že jsem v celkově povznesené náladě, protože se na zítra nemusím nic učit, budu tak neskonale štědrá a hodím sem videa hned dvě. *Yay!*Avatar, the last Airbender

6. ledna 2012 v 23:55 fialová - Když se nudím
Asi znáte seriál Avatar... no každopádně jestli ne, někde u Pieretty... teda Modré najdete článeček o něm. Na tohle jsem náhodou narazila při prohlížení trailerů na youtube. Hraný Avatar, podle seriálové předlohy!
No, snad abychom zůstali u toho animovaného. ;-) ( Ten je mimochodem moc dobrý, hlavní hrdina je ten nejlepčejší hladivna best cool 4ever... em... sympaťák a chlápek, co po něm jde je... hmmm... no, sluší mu to, když si nechá poporůst vlasy... ale to by bylo zase na další článek...)

Nový ending n°20

5. ledna 2012 v 22:40 | Modrá |  Videookénko
S dalším týdnem přichází další video. Sice není středa, ale pšt :). Dneska to bude tak trochu tématické. Naše prosby byly konečně vyslyšeny a fillery konečně skončily (=shořely v pekle *mu-ha-ha*). S tímto slavným koncem zároveň pro nás stále ještě věrné tomuto anime přichází nová naděje, že se bude na co koukat. Já osobně se moc těším na to, co za několik dílů přijde :) (dobrá, nebudu spoilerovat... ííík).

Jako taková malá ochutnávka věcí budoucích je nový ending - By my side od Hemenway. Podle mého názoru, patří tenhle endind rozhodně k těm povedeným - je... jiný. A právě proto se mi tak líbí. Až ho uvidíte, pochopíte.

Jak se líbí nový ending vám? Pište svoje připomínky, názory, cokoliv. Uvítám je :)

A teď už slibovaný ending.