Prosinec 2011

Víme svoje

31. prosince 2011 v 17:34 | Modrá |  Literární koutek
V posledním článku v komentářích vyřkla Miraella výzvu. Sepsat povídku, kde to konečně Yamato nandá Kakashimu. A já na to odpovídám: Challenge accepted! A díky dnešní malé dávce inspirace vám přináším malou jednorázovku s přáním šťastného Nového roku. :)


A tak zas jeden rok skončil

29. prosince 2011 v 15:10 | Modrá |  Videookénko
Tak a další rok je zase v pr... uh zdravíčko :) Po dlouhé době jsem mám zase konečně chvilku na to se s vámi o něco podělit. Poslední týden, ačkoliv byl sváteční, byl ve znamení tvrdé práce. Tak to totiž dopadá, když si člověk nechá všechno na poslední chvíli a pak vyšiluje z toho, že nestíhá. Nicméně se mi vše podařilo na čas a tak dnes slavím úspěšné dokončení seminární práce *jupí!*

Sai dostal k Vánocům stolní tenis,
byl z toho zklamaný, přál si totiž... temperky.

Pevně doufám, že jste si i vy Vánoce náležitě užili a dostali od Ježíška to, co jste si přáli, a že se chystáte na oslavu nového kalendářního roku.

Nadešel čas, kdy si všichni postupně rekapitulujeme uběhlý rok. Tenhle rok se toho událo hodně a, sakra, stálo to za to :). Jelikož jsem semka už nějakou dobu nepřidala... spíš nic než moc, myslím, že by to něco málo chtělo. A tak jsem se rozhodla vyhrabat jedno video, které nám shrnuje - sice ne rok poslední, ale alespoň rok 2009. A když řeknu shrnuje, tak shrnuje a to pořádně. Protože v něm nenajdete sestříhaná jenom anime, co toho roku vyšla, ale i písničky, které různě slepené dohromady tvoří jeden celek. Myslím, že většina z vás by si tam měla najít něco svého.

A tímto se s vámi prozatím loučím. Takže hezký Nový rok (a neožerte se moc).


Pomoc

17. prosince 2011 v 19:42 | červená |  Aktuality
Tak dobře, tohle s nějakým anime nemá vůbec co dělat, ale jedna spolužačka mi poslala odkaz s tím, jestli bych nechtěla kočičku, že tady těm lidem už počet zvířat dosáhnul stropu a pořád čekají dašlí kočičky na umístění. Ale jsou tam i pejsci.
Kdyby se snad někdo chtěl o nějaké koťátko, které jsou mimochodem hrozně umuchláníhodné, postarat nebo nějak dál pomoci s inzercí, bylo by to hrozně fajn. Kdyžtak klikněte sem
Ještě se můžete podívat sem a splnit nějaké kočičce vánoční přání. Je hezké, že už se toho zúčastnilo spoustu lidí. Darujete kočičkám žrádlo na celý měsíc, což mě osobně přijde jako hezký dárek a útulkům ty peníze pomůžou.
Děkuji moc, červená

150% Lobotmy AMV

14. prosince 2011 v 21:38 | Modrá |  Videookénko
Dobrá, narovinu, dnešní video vás pravděpodobně neoslní svým vizuálním zpracováním. Neříkám, že je špatné, ale mezi výjimečné skvosty taky nepatří. Hlavní důvodem, proč vám jej dnes přináším, je hudba a sice skladba Le bien, qui fait mal od Mozart Opera Rock. Díky tomuto videu a především kvůli této písničce jsem si po dlouhé době zase uvědomila, jak sexy jazykem francouzština vlastně je :)

Oui, mes chéres, c'est la langue trés sexy... umm... ale bohužel jen do té doby, než máme další hodinu francouzštiny... tak nic :/

Nicméně užijte si video, které se narozdíl od posledních příspěvků točí kolem jediného anime - Fullmetal Alchemist: Brotherhood. Ano, asi je celkem jasné, který seriál momentálně sleduju ;).


AMV Touch aneb Pamatuj si, čtvrtej den je úterý!

8. prosince 2011 v 19:27 | Modrá |  Videookénko
Jo, tak jsem zase zazdila, že ve středu mám přidat video. (Ups!) A to jsem na to ještě pamatovala. Bohužel.

No nic, dneska to bude trošku taneční (= čekejte tuc tuc), ale mě se video líbilo. Dobrá, ze všech použitých anime znám... 2 (jo, Naruto a FMA :) ). Nicméně písnička je chytlavá, střih dobrý a video sedí k hudbě. Ode mě hodnocení kladné.

Jinak co se týče nějakého FF - nápad mám! Ale přenést ho na (elektronický) papír? ... To už bude trošku složitější.

Užijte si video a mějte se hezky :) (pokud jste čeština, shořte v pekle - nesnáším učení).
Pokud zanecháte komentář, nebo se podělíte o své dojmy, budu vděčná :) Díky


Pohádka o mně a o tobě

4. prosince 2011 v 18:16 | Modrá |  Literární koutek
A takhle to dopadá, když vám škola sebere veškerou inspiraci. Vzhledem k tomu, že jsme v posledních pár týdnech brali umělecký styl, výjimečně jsem i při češtině dávala pozor (přeci jenom, fušuju trošku do řemesla...). A vzhledem k tomu, že školní práce jsou to jediné, co jsem s momentálním přídělem inspirace schopná sesmolit, budete s nimi muset spokojit. Ale nebojte, tohle už je poslední. Jen tohle, ve čtvrtek sloh na známky a šlus.

A můj výtvor? Sepsáno na téma : Každý máme svůj velký příběh, aneb Život píše romány. Jo, je to na známky, takže doufám, že to nedopadne moc tragicky. Postupně si začínám uvědomovat, že poslat tohle učitelce byla tak trošku all-in sázka. Ale což, teď už to nezměním :)

Budu ráda za jakýkoliv váš názor a nebojte - hodlám se zase vrhnout na nějaký ten FF. :) To vás asi bude bavit přeci jenom víc.AMV - Futuristic lover

3. prosince 2011 v 16:27 | Modrá |  Videookénko
Heh... jó ono tu mělo být ve středu video! To víte, posledních pár jsem měla přednastavených dopředu a ono najednou nic! Omlouvám se tedy za zpoždění a dodatečně přikládám středeční video (v sobotu).