První rande

20. listopadu 2011 v 16:34 | Modrá |  Literární koutek
Ehm... tak jak začít. Možná s malou omluvou - poslední dobou je na Housenkách poněkud mrtvo. Buď nejsou nápady, nebo není čas a nebo není ani jedno. Doufejme, že mě zase někdy navštíví múzy (nevěrnice jedny!) a pomůžou mi tyhle stránky z mrtvolnosti dostat :)
Konkrétně tohle dílko jsem chtěla původně zpracovat jako takový malý komiks. Vzhledem ale k tomu, že sepsat ho je mnohem méně náročné, budete se s tím muset spokojit. Nicméně nějaký ten fanart ještě plánuju :) Doufám, že se vám bude líbit.

Žánr: drabble
Hl.p.: Kushina, MikotoKushina se na sebe kriticky zadívala do zrcadla. Jindy by se na sebe různě pitvořila a dělala by směšné obličeje, ale dnes na to nebyl čas. Věděla, že nestíhá a to ji činilo ještě nervóznější, než už byla. Sakra, sakra, sakra, sakra! Rychle si rozčesala stále ještě trochu mokré vlasy a nad levé oko si do nich připnula sponku. To doschne! Není čas! Stále jen v ručníku vyběhla z koupelny a zamířila přímo do ložnice. Dveře skříně se rozletěly do stran a Kushina se zoufale zadívala na dva úhledně složené balíčky.

Tak které si vezmu? Tyhle jsou nové - tak krásné a lesklé! Ale tyhle jsou zase moje oblíbené a cítím se s nimi jistě a pohodlně! Ale ne! Nemůžu se rozhodnout!

"Nééé!" žalostný výkřik se z okna rozlehl celou ulicí.

"Kushino-san? Jsi v pořádku? Slyšela jsem tě-" černovlasá, o něco starší dívka, která zvědavě a starostlivě nakukovala do okna, ani nestihla dokončit větu a už byla, s až nečekanou silou, vtažena za ruku do pokoje.

"Mikoto! Musíš mi pomoct! Minato je tady každou chvílí a já se nemůžu rozhodnout! Já néévííím!" vzlykavě zakvílela a obličej skryla v dívčině tmavě zelené důstojnické vestě. Ta se ji snažila trošku utěšit a poplácala ji po ramenou.

"Co se stalo? Co nevíš?"

"Nevím, kterou sadu kunaiů si mám vzít s sebou!"

Tags: Anime, Naruto, Uzumaki Kushina, Namikaze Minato, Uzumaki Family

A tak to dopadá, když pozvete kunoichi na rande.
Vaše
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 červená červená | 24. listopadu 2011 v 18:02 | Reagovat

Jj, tak tohle pobavilo, nikdy nezvat ninju na rande, ještě mu budeš muset chvílit správnou šířku a naostřenost shurikenu :D

2 Modrá Modrá | Web | 26. listopadu 2011 v 20:06 | Reagovat

Díky, tak alespoň že na velikosti shurikenu nezáleží :)

3 červená červená | 30. listopadu 2011 v 19:53 | Reagovat

[2]:Velikost je to nejdůležitější, o tom ani nemluvím :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama