It's time AMV

23. listopadu 2011 v 10:00 | Modrá |  Videookénko
Od uživatele loosecontol jsme tady už jedno video měli a měli jsme ho tu už i podruhé. Nedávno jsem na jeho kanál na Youtube znovu po nějakém čase zavítala a s potěšením jsem shledala, že uploadoval další.

Tohle video je rozhodně... hrozně zajímavé. Doporučuju si na něj trošku zesílit zvuk, protože minimálně zezačátku je hudba poněkud slabá a byla by škoda o ni přijít. Ke shlédnutí taky potřebujete alespoň nějakou znalost angličtiny. Nicméně mi přijde opravdu dobře sestavené, to co vidíte ve spojení s tím co čtete... někomu by se mohlo zdát, že jde o jedno z mnoha patetických motivačních videí, ale víte co... já si to nemyslím. Dotkne se vás, nebo alespoň mě se jakýmsi způsobem dotklo.

Doufám, že se vám bude líbit stejně, jako se líbilo mě.
A ještě pár slov na závěr:
Ve videu byla použita skladba z filmu Počátek (Inception) (2010)- Time. Jejím skladatelem nebyl nikdo jiný, než úžasný a dokonalý Hans Zimmer (jak může někdo jeho hudbu nemilovat?).
Hans Zimmer
A pokud se vám i text zdál jakýsi povědomý, tak věřte, že byl do značné míry inspirován slavným proslovem Charlese Chaplina z fimu Diktátor (The Great Dictator) z roku 1940. Vřele doporučuji shlédnutí tohoto proslovu i s českými titulky ZDE - jde o upravenou verzi videa shodou náhod doprovázenou tou stejnou skladbou jako video výše :) (aneb Hans Zimmer navždy)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama