Vždy jen přítěží

17. října 2011 v 20:27 | červená |  spousta slov v jednom článku
Ano, já vím, není to nic moc, je to prostě jen, no, napadlo mě to, když jsem četla komix od Modré... Kvalita je nepřímo úměrná mé ospalosti. Snad to někoho zaujme.
Postavy: Rin, Kakashi
Je to deprese, takže asi tak, ale když mi zádáte nějaká slova, můžu se pokusit o nějaký drablík, takže jen s chutí do toho :)Rin právěpřetnula život svému protivníkovi a nutně si potřebovala odpočinout. Otřela pot z čela čímž si ho ještě více zašpinila a zkontrolovala, jestli je krev na jejím oděvu její nebo ne. Na to, že právě zabila člověka se cítila podivně vyrovnaná. V boji jí to nikdy problémy nedělaloˇ. Svědomí přicházelo na řadu až v tichu a temnotě domova. Tam vzpomínala na tváře všech, které kdy zabila. Na poslední jiskru života v jejich očích, která nakonec také vymizela. Nebyla správný shinobi, věděla to.
Tohle všechno podstupovala pro Hokage-sama, nesměla litovat a přes to, vždy to na ní dolehlo, v temných chvilkách kdy nemohla spát. V čase, kdy se z noci stává den a není ani jedno. Pravidelně se s křikem budila a pak dlouho zírala na pruh světla, který se rozšiřoval a rozšiřoval. Kakasi jí nedávno řekl, že vypadá nějak přešle a donesl jí čokoládu.
Z bojiště se ozval výkřik plný bolesti, z toho hlasu jí přeběhl mráz po zácech. Zrovna na něj myslela a on.... Otočila se. Ležel na zemi a jeho krev tvořila kaluže kolem těla. Viděla, jak se mu trhavě zdvihá hrudník a jak nemůže nic udělat, protože má obě ruce přišpendlené k zemi. Věděla, že je vyčerpaná a že tam nikdy nemůže doběhnout včas. To se jí nepodaří, nemůže. Nikdy nebyla rychlá, byla spíše zátěží, byla zbytečná.
Něco křičela, nevěděla co, ale doběhla tam včas na to, aby ho zachránila. Kunai vjel hladce do těla na Kakashiho tvář dopadla sprška krve. Viděla, jak otevřel ústa, ale nevyšla mu z nich jediná hláska. Bolestně se nadechla a před očima jí defiloval zástup lidí, jež zabila. Její děs, její noční můra.
Muž ji hrubě odkopnul stranou a nařáhnul se znovu. Jeho posledního zásahu do Kakashiho těla se nedočkala. Život z ní vyrchal dřív než se to mohlo vůbec stát. Poslední co si uvědomila bylo, že její smrt byla zbytečná, že ona sama je zbytečná a nahraditelná. A že nikdy nebyla správný shinobi.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama