Friend or foe

20. října 2011 v 16:00 | Modrá |  Videookénko
Ano, jsem hrozná, jsem hrozná, jsem hrozná, lynčujte mě prosím.

Ti z vás, kteří na tyto stránky chodí pravidelně jistě zaregistrovlai, že každou středu jsme vedli takový menší seriálek a sice, že každou středu jste se mohli těšit na nějaké video vyhrabané z temných hlubin Youtube. A rovněž jste si mohli i všimnout, že se tu video už třikrát za sebou neobjevilo. Vysvětlení je prosté (pozor, teď se začnu vymlouvat) prvně jsem byla v Paříži a bez netu a pak mne hned dvakrát za sebou zmohla škola. A tentokrát vážně nekecám. To víte, maturitní ročník, konečně se to jednou snažím brát vážně a dopadá to tak, že se ze mě stala chroptící hromádka poháněná kafem (já FAKT nejsem zvyklá se učit!). Pokud tuto velmi chabou omluvu přijmete, jste užasní a miluju vás :)

A teď již k videu. Jedno opd autora se jménem Loosecontoi jsme tu už měli. Co vám budu povídat, je vážně šikovný. Tohle videjko si mne získalo hlavně svým hudebním podkreslením, které mě hned na první poslech zaujalo. Uvidíme, jak se bude písnička líbit vám :)EDIT: Video dodatečně vloženo :)Vaše slečna šikovná (amatérka)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 červená červená | 21. října 2011 v 20:31 | Reagovat

Achjo, že mě vždycky dostane příběh Yahika, to je tak strašně smutný a zároveˇb hrdinský a zbytečný. A chudák Konan. A proč nagato svoji sílu nepoužil dřív, Yahiko mohl žít, a proč a proč a proč... No prostě, achjo, to je tak smutný

2 Pierretta/Modrá Pierretta/Modrá | Web | 22. října 2011 v 15:39 | Reagovat

[1]: Je, podle mě je to jeden z nejsmutnějších příběhů, může se mu možná tak rovnat ještě Minato a Kushina. To bude hrůza až to bude v anime, jestli to zpracují alespoň nějak slušně tak čekám, že budu potřebovat vážně hodně kapesníčků. POKUD se ovšem ještě někdy dožijeme konce fillerů (o čemž začínám silně pochybovat...)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama