Září 2011

Naruto - Czech fan flash 2

28. září 2011 v 18:03 | Modrá |  Videookénko
Tak dneska se podíváme na něco od českých autorů. Tohle video je skoro tak staré, jako internet sám (dobře, TAK staré zase není) a já už ho mám zkouknuté už hodně dlouho. Myslím, že spousta z vás ho možná už zná a pokud ne, tak jsem ráda, že jsem alespoň někomu rozšířila obzory :).

Začínám sice Fan flashem číslo dva, ale musím přiznat, že mě osobně se líbil víc než jednička.A co dodat na konec?
Ještě zběžné info - vím, že poslední dobou tu bylo poněkud mrtvo, ale nebojte, mám rozdělaný projekt, který hodlám v nejbližší době dokončit a podělit se o něj se světem. Už se k tomu MUSÍM konečně dokopat :)

Hezký svátek svatého Václava přeje

Chvilky podzimního splínu na konci léta

21. září 2011 v 9:43 | Modrá |  Videookénko
Jo, je to hrůza, nemyslíte? Čistě teoreticky je stále ještě babí léto a podzim ještě ani nezačal. A teď se podívejte ven. Já bych se nedivila, kdyby začalo sněžit. Je hnusně, je hnusně, je hnusně. Doufejme ale, že se to snad ještě vylepší :) Nicméně, pro všechny ty, kteří z deště chytají melancholickou náladu, bude dnešní video jako stvořené.

Podařilo se mi na Youtube (kde jinde) objevit takřka pokladnici skvělých videí. Je jím kanál uživatele loosecontrol a pokud máte v oblibě i One Peace, nemohu než doporučit. Možná se zde od něj objeví i nějaké další video.


Na hraně

19. září 2011 v 22:47 | Modrá |  Literární koutek
Aneb když do vás nabourají můzy. Na tento odvážný nápad mne přivedl jeden obrázek z DeviantArtu (jak jinak). Nikdy dřív jsem se nepokoušela napsat něco, co by bylo z tzv. AU (alternate universe), ale... tohle byla až příliš lákavá idea na to, abych ji nakonec nepřivedla k životu.

Naruto trochu jinak, aneb tajní agenti navždy.


Epický proslov

15. září 2011 v 7:00 | Modrá |  Literární koutek
Tak moji drazí, rámci své pracovitosti (a taky kvůli tomu, aby tu zase nebylo mrtvo) jsem se rozhodla sem hodit svůj domácí úkol do češtiny. Prosím nebojte se, nejsou to žádní zavilí šakali, co vyli na měsíc. Dostali jsme za úkol napsat proslov na jakékoliv téma - takže přivítání na společenské akci, poslední slova před popravou, pohřeb... všechno je dovoleno (jsme tak trošku morbidní třída, heh). A nebyla bych to správný "geek", kdybych si nějaké to originální téma nevymyslela (já blbec - teď mi tak nějak dochází, že to budu muset číst před třídou :D).

Víte jak skvělé je být hlavním hrdinou? Nejen že máte super schopnosti, dokážete "masit" hordy nepřátel na počkání, miluje vás neskutečně atraktivní bytost a ještě navíc máte velmi stylovou nemesis, taky dokážete smolit epické proslovy a osudové hlášky z fleku. Nepřestává mě to udivovat, v každém filmu. Je mi naproslo jasné, že Caesar hodiny vymýšlel veni, vidi vici a pak se klepal na okamžik, kdy to konečně bude moct použít.
Pokusila jsem si na takového hrdinu zahrát a jeden takový epický proslov před finální bitvou mezi dobrem a zlem jsem si sepsala. Velmi pravděpodobně se to odehrává v jakémsi fantasy světě, nic co by už někde existovalo. A je taky dost dobře možné, že je to jenom jeden velký patos... A néé vůbec se moc nekoukám na Pána Prstenů!


Shattered

14. září 2011 v 9:28 | Modrá |  Videookénko
Ani nevíte, jak moc se omlouvám, že to tu poslední dobou vypadá tak mrtvě. Mohla bych se vymlouvat na to, že mě bolí zuby, ale to bych kecala, protože si vesele chroupám o sto šest. Možná se radši budu vymlouvat na to, že mám poslední dobou pocit, že mi od samého přemýšlení exploduje hlava. Což je ale výmluva naprosto chabá a proto se budu radši snažit polepšit :)

Video, které jsem si pro vás nachystala tento týden, si mě získalo už od prvního shlédnutí. Neuvěřitelně se mi zalíbila písnička v něm použitá (kterou po skoro roce ještě stále nemám oposlouchanou!) a provedení se mi zdá víc než zdařilé. Buď, anebo jsem jenom hrozná citlivka :)

Jiraiya byl borec a je strašná škoda, že umřel.

Písnička: Trading yesterday - Shattered


AMV - Famous

7. září 2011 v 19:10 | Modrá |  Videookénko
Milí přátelé... trpím...
abyste věděli, moje maličkost momentálně vypadá asi nějak takhle:


A ne, není to kvůli tomu, že bych se nějak moc přejedla, nebo, že mě někdo brutálně zmlátil... zkrátka jsem si prozíravě nechala vyndat zuby moudrosti. Celkem 4. 3 z nich jsou v pohodě, ale bohužel, ta jedna mrcha je neustále nateklá, bolí a nevypadá, že by s tím plánoval přestat. A tak se ze mě pomalu stává feťák závislý na ibalginu. Proto prosím omluvte nedostatek dalších příspěvků. Tak nějak mi mysl lítá momentálně někde jinde (v zemi chladících pytlíků a měkké stravy).

Nicméně klasické středeční video vás stejně nemine. Dnes to vezmeme trošku s humorem. Tohle velmi povedené amvéčko se bude točit kolem televize. Třeba tam, stejně jako já, najdete nějaké své oblíbené pořady :) Celý projekt je rozhodně originální, zalíbil se mi a dostává ode mě hodnocení pět a půl pračky Whirpool.

Užijte si video.

Panenka

1. září 2011 v 7:00 | Modrá |  Literární koutek
Konečně se mi povedlo dokončit tuhle povídku, kterou jsem měla rozepsanou už od konce července. Tehdy jsem naprosto nevědela, jak pokračovat. Zdá se, že se mě dnes konečně chopily můzy. Volejte třikrát sláva!

Hl.p.: Hidan, Konan, Pein