Srpen 2011

Life is beautiful

31. srpna 2011 v 7:00 | Modrá |  Videookénko
Ano, všichni jsme věděli, že ten den jednou přijde. A stejně je to tak moc těžké. Nezbývá, než setřít slzu a pomalu se rozloučit s našimi milovanými prázdninami, budiž jim země lehká. Ať odpočívají v pokoji *smrk*. Věnujme minutu ticha.

.
.
.
.
Už?
Výborně, můžeme pokračovat. Dnes to, jak už jsem tak trošku naznačila na začátku článku, bude tak trošku pohřební atmosféra. Protože nám za a) končí prázdniny (nééééé!!!), za b) musíme se vrátit do školy (no, to by se ještě nějak dalo přežít) a někteří z nás konečně nastoupí do posledního ročníku na škole a začnou se pomalu připravovat na tzv. zkoušku dospělosti (NÉÉÉÉ *mlátí pěstičkama do stolu a kope nožičkama o sto šest*). Člověk by ani neřekl, jak ten čas rychle běží, že? (mrcha...)

Dnešní video bude další podařené AMV-čko, které jsem objevila na své pouti džunglí zvané Youtube. Je rozhodně jímavé a nabyté emocemi. A nevím, jak vy, ale už jen z té scény, kdy Shikamaru brečí, mám potřebu hledat kapesníčky. Chudáček.

Užijte si video.

Sen

30. srpna 2011 v 0:36 | Modrá |  Literární koutek
Opět zpět z mého prázdninového cestování a připravena se vám opět věnovat. Dnes to bude krátká jednorázovka, která je příliš krátká na to, aby byla drabblem. Do jisté míry inspirováno jedním snem, který se mi nedávno opravdu zdál, ale v něm vystupovaly závody ve formulích, v gymnastice a v jednu chvíli se tam objevil i bazén. Proč, to opravdu netuším. :)

Hl.p.: Kiba, Shino


Banana Phone

24. srpna 2011 v 10:16 | červená |  Videookénko

Takže naši milí a drazí housenkkoví příznivci, jelikož si Modrá odfrčela na soustředění, kde se ve dne snaží zvládnout bandu uřvaných dětiček a v noci si léčí nervy vínkem, předala mi instrukce (velmi strohé) a't sem přidám středeční video. Po větších či menších obtížích (třeba to, že já prostě neumím přidávat videa na blog) ho tady máte.
Varování: Písnička je neuvěřitelně chytlavá a vlezlá
Hodně štěstí a málo banánů vám přeje Červená

Avatar: TLA - In the end

17. srpna 2011 v 7:00 | Modrá |  Videookénko
Tak a zase jednou tady máme středu. Ale (ALE!) není to jen tak obyčejná středa. A možná (určitě) i proto jsem si nachystala takové neobyčejné videjko. Protože, dámy a pánové, dnes mám svátek a tak bude tento článek hlavně potěšení jen pro mě :)

Čtěte dál!

ANBU

16. srpna 2011 v 0:40 | Modrá |  Literární koutek
Tak trošku experiment, doufám, že se bude dát číst. Ano, přesně tohle se stane, když budete až moc poslouchat Linkin park :)

Žánr: temné, psychologické


Tak krátké, že to ani nemá název

12. srpna 2011 v 14:07 | Modrá |  Literární koutek
Myslím, že název hovoří za vše.

Žánr: míň-než-drabble
Hl.p.: Hidan, Deidara


Spirit never dies

10. srpna 2011 v 12:57 | Modrá |  Videookénko
Tak dneska... dneska... dneska jsem opravdu nevěděla, co Vám sem vlastně dám. A to ne že bych neměla nějaké to videjko - já jich tentokrát mám až moc! Dobrá, měla jsem prvně svého favorita, ale vzhledem k tomu, že už ho asi na Youtube neobjevím, tak se budete muset spokojit s tímto.
Poslední dobou se celkem bavím sledováním takzvaných á-em-véček (AMV) a to nejen s Naruto tématikou. Těch povedených je opravdu mnoho, takže si mezi nimi určitě každý vybere "to svoje". A já vám pro dnešek vybrala takové trošku motivační, protože mě zaujalo nejen chytlavou písní, ale i zajímavým zpracováním (a zpívající Orochimaru mne opravdu dostal ;) ). Takže jestli se ohledně něčeho cítíte nejistí, nebo si dostatečně nevěříte, je čas si říct: "Hovno!" a jít do toho (ovšem válečný pokřik si každý může upravit podle svého ;) ).
Ehm... takže dost už bylo motivačních keců a hurá na video!

P.S.: Kdyby někoho zajímal seznam použitých anime, klidně napište a já se to pokusím někde najít na Youtube v komentářích. Je to tam celé takové zmatené, ale jak říkám, kdyby to někoho zajímalo, dohledám, zkompletuji - v rámci možností...K nezaplacení

6. srpna 2011 v 2:18 | Modrá |  Literární koutek
Znáte to, když vás jako blesk z čistého nebe zasáhne nápad? Ano, právě to se mi momentálně stalo. První seriózní pokus o slash, ikdyž jen náznakový. Ehm... nóó... seriózní? No radši se podívejte sami.

Žánr: drabble, slash, humor
Hl.p.: Hidan, Kakuzu


Naruto ondo

3. srpna 2011 v 7:00 | Modrá |  Videookénko

Dnešní video bude opět o něco speciálnější. A to proto, že potěší nejen vaše oči, ale předvším vaše uši. Potěší... každopádně zaujme :)

Nebyli by to tvůrci Naruta, aby k němu neudělali spoustu bonusů a speciálů. A jeden z nich se jmenuje Naruto ondo (neboli Narutův zpívající sbor). Ano, je tomu tak. Dabéři Junko Takeuchi (Naruto, Akamaru), Nakamura Chie (Sakura) a Shotaro Morikubo (Shikamaru) nazpívali originální píseň, do které napasovali jména snad všech hlavních postav.

Popravdě, tahle písnička mě zezačátku sice trošku vyděsila (převážně rapující Shikamaru :) ), ale nakonec si říkám, že není tak úplně špatná. Ovšem to je věc názoru, že...

Takže do toho!