O Modré

17. července 2011 v 23:21 | Modrá
Aneb bylo nebylo jedno děvče...

Ano, jsem narcis a přesně proto sem přidávám tento článek :) a taky proto, kdyby to náhodou někoho zajímalo...


Vážení přátelé,
jestliže čtete tento článek, souhlasili jste s tím, že se něco dozvíte o mojí osobě. Jestli teď číst přestanete tak... tak... tak se na vás budu mračit (TAK!)Moje maličkost... údajně, kéž bych takhle vypadala...

Jméno: Své pravé jméno Vám prozrazovat nebudu (pochopitelně), ovšem na internetu byste mě mohli identifikovat pod přezdívkami Modrá (což platí výhradně pro tento blog), nebo Pierretta, které pochází z dob, kdy mi francouzština ještě připadala jako senzační jazyk :) O mém pravém jméně si tedy již můžete udělat jakési představy.
Mé články poznáte jednoduše podle toho, že je označen tímto rozkošným obrázkem:


Věk: 18... bože néé jsam TAK stará!

Bydliště: sladká Vysočina, ovšem pokud jde o můj původní domácí blog, který jsem vedla než vzniklo trio "Housenkových sanninů" byl The Hound. Jo, tak tam už jsem nebyla... hodně dlouho... jednak proto, že mne jednoduše opustila můza a i proto, že se tam kvůli studu z mé další nedokončené práce neodvažuji vkročit. Doufám, že tady vydržím déle :)

Pohlaví: Ehm...jedno už mám, díky...

Zájmy:
Čtu... nejraději fantasy a podobné věci, takže Harry Potter, Pánové prstenů, Hobit, Zeměplochy a podobné věci, protože tohle já můžu. A další oblíbené tituly? Například díla od Edgara Allana Poea, George Orwella, kniha Den triffidů, Válka s mloky, ... já myslím, že bych mohla jmenovat tak dlouho, až by vás to opravdu přestalo bavit :)

Prohlížím... komixy. Mám ráda klasiky jako Garfield, nebo Čtyřlístek (kdo z nás ho nečetl?), ale mezi mé oblíbené patří i Order of the stick, Scandinavia and world (doporučuji pokud máte rádi Hetalii :) ), Stupid fox a další... co se mang týče tak samozřejmě Naruto ale zalíbily se mi i Případy Kjóko Karasumy.

Poslouchám... prakticky cokoliv pokud to není dechovka, rap, hip hop nebo blití do mikrofonu. Ale jinak vůbec nejsem vybíravá :) Mých oblíbenců je spousta... nenuťe mě si volit...

Sleduji... spoustu seriálů - tady musím zmínit ten, který už asi navždy zůstane mou srdeční záležitostí a to Přátelé, já na nich vyrůstala... a co se filmů týče- líbilo se mi jich tolik, že si prostě nemůžu vybrat toho nejlepšího, ale jak já říkám, není nad pěkný příběh s dobrým koncem. A jen tak mimochodem... jsem jediná, nebo je tu ještě někdo, komu se taky líbí film E.T.Mimozemšťan?

Píšu... Heh, nóóó... pokud to nazýváte psaním... :) A ano, jsem si vědoma toho, že tři tečky používám až moc často. Takže asi tak...

Kreslím... tedy pokouším se. Chtěla bych umět kreslit, teda, jako opravdu KRESLIT. No ale nezbývá mi nic jiného, než cvičit a cvičit. Třeba se mi jednou opravdu povede nakreslit něco opravdu mistrného. :D

Fantazíruji... prakticky pořád a vlastně o čemkoliv. Ráda si pouštím hudbu... a používám ji jako soundtrack ke svým příběhům, které si tvořím ve své hlavě. Za mýma očima se skrývá obrovský svět, který nevidí nikdo kromě mě a já si ho nikdy nenechám vzít. Protože bez něj by byla taková nuda! Děkuji tomu, kdo vymyslel fantazii. Děkuji!

A něco o mě: Mohla bych sem napsat, že jsem úžasná a skvělá a naprosto dokonalá, ale myslím, že bude lepší, když na to přijdete sami :) Dobrá, už končím, ale jen abyste věděli-
Jsem hrozně netrpělivá
Jsem líná (kam se na mě hrabeš, Shikamaru!)
Miluji epické scény a epickou hudbu (jsou tak...epické)
Mám ráda vůni smažené cibulky, sena a benzínu
Nesnáším lidi, co kritizují tvorbu lidí, kteří se snaží, a sami houby udělali
Nesnáším když se mnou někdo mluví jako s blbcem
Mám ráda spíš kladné hrdiny, než záporné
Pořád si myslím, že je čaj lepší než kafe (a když už si dám kapučíno, tak s tunou cukru)
Yaoi ani slash nikdy nebylo mým šálkem kapučína, ovšem poslední dobou začínám pozorovat... změny?


lol tohle je vlastně moje úplně první "yaoi tvorba" ^3^

Jsem schopná prospat půlku dne
Jsem spíše noční tvor, než ranní
Mám fóbii z injekcí
Největší strach z pavouků mám, když nějaký velký visí nade mnou na stropě
Odnaučila jsem se kousat si nehty (a jsem na to náležitě hrdá)
Mluvím ze spaní
Strašně moc ráda zpívám a strašně moc bych si přála to umět
Mám jednoho domácího mazlíčka- křečka Vlastu... tedy pokud nepočítáte i o čtyři roky staršího bratra
Jsem hrozně nepořádná
Ewoci mi přijdou roztomilí, trošku děsiví, ale rozhodně to umí rozjet nejlíp z celé galaxie!
Miluji gyros od nás z náměstí (asi tak, jako Naruto miluje svůj rámen-chan)
Jedna z mých nejoblíbenějších příchutí tabáku do vodní dýmky je máta
A pořád si myslím, že Yamato je nedoceněný charakter a je můj oblíbený :)A to by možná mohlo stačit :)
Doufám, že jste při čtení tohoto neumřeli. Děkuji za pozornost.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 červená červená | 18. července 2011 v 13:17 | Reagovat

Ten první obrázek se ti ohromně povedl. Máš tam dokonce svůj úsměv, a je to hrozně pěkně vybarvené a ty očička, nádhera. Plus, chválím ruku,. tak je přímo geniální :)
Ten druhý obrázek mě hrozně potěšil, protože se tam nachází i moje maličkost :D a mám na sobě dokonce i to triko, co jsem měla, plus, velká výhoda, namalovala jsi mi prsa, takže jsemm sama se sbou spokojená :D
A tvoje první yaoi tvorba je geniální, jejda, jak my se na té představě ujížděly :) to byla noc vpravdě památná
YAMATO je GAY!
Kdyby si to ještě nepobrala tak: Yamato je GAY! Ehm, promiň, ale to je fakt.
Ale pobavilo to :) s Orochimarem, hmm, tak to je jasný, vždyť ho unesl jako chlapečka a jestli Orouše něco rajcuje, tak právě malý chlapečci :D a ne Orochimaru není Michael Jackson.
Jinak ve sprše s Kakashim nebo Orochimarem? Protože druze jmenovaný ve sprše, hm, mňam, koťátko.... Dobře, dobře, konec mým úchylkám, ale v tý sprše mu to prostě seklo.
Jinak doufám, že jsi z Yamatíka vyrazila dostatek informací o těch dvou a dneska se o ně s náma podělíš :)

2 Modrá Modrá | Web | 18. července 2011 v 14:16 | Reagovat

Teda, Červená, ty nezklameš :) Takový dlouhý komentář! Takže-
Děkuji za chválu prvního obrázku, jsem ráda, že se mi to alespoň trochu podobá a upřímně, na tu ruku jsem fakt hrdá :) a očička já mám nádherný i v reálu, to sis ještě nevšimla? ;)
Jsem taktéž potěšená, že se sama sobě líbíš a moje komixy mi schvaluješ (ještě aby ne, když je tam Sai A Neji) a doufám proto, že mě nezažaluješ, že jsem tě tam nakreslila bez tvého souhlasu :)
YAMATO nemůže být GAY, vždyť to by si ženský v Konoze vůbec nic neužily! No jen řekni, která z nich by odolala chlapovi, kterej má největší kládu v Konoze? A co se sprchy týče... myslím, že šlo o klasický tríček s mýdlem a kdo byl hlavním aktérem, to už nechám na tvojí fantazii ;) Yamato v rohu mačká medvídka a odmítá podat bližší informace...co my víme, třeba tam byli všichni tři ;D
Ještě jednou díky za kometář :)

3 červená červená | 18. července 2011 v 14:37 | Reagovat

[2]: Největši kládu to on sice má, ale trousí semeno všude a to zase nikoho do extáze nedostává a Kakashimu je to jedno, takže tak. On prostě přefikne, co vidí, a je mu jedno, jestli je to chlap, ženská nebo ryba :)
Chudáček Yamato, tak ho pěkně pohlad, dones mu horkou čokoládu (aneb Lupin rulezzz), obejmi ho, řekni, jak mu rozumíš a nech ho vypovídat se :D
Hmm, Orochimaru s Kakashim ve sprše *umírá*

4 Modrá Modrá | Web | 18. července 2011 v 15:46 | Reagovat

Hmm objímat Yamata, to bych mohla klidně dělat jak je den dlouhej ah... :) Čokoláda se už vaří, kápnu do ní něco trošku ostřejšího a uvidíme jak se rozpovídá.
No hele on sice trousí semeno všude, ale sama jsi viděla jak ho Sakura s chutí spolkla (Pane Bože, jestli tohle někdo čte, bůhví co si o nás bude myslet...)

5 Nuka Nuka | 19. července 2011 v 11:29 | Reagovat

Co by si kdo myslel? Všichni kývají hlavou v němém souhlasu...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama