Hollywood undead - Paradise lost

22. června 2011 v 7:00 | Modrá |  Videookénko
Drazí čtenáří/návštevníci/mimozemšťané/cokoliv. :)
Vašemu skvělému bystrozrakému oku jistě neuniklo, že už nějakou dobu (lépe řečeno od posledního středečního videa) se nám tu na stránkách nic nového nestalo. Můžeme to z půlky přikládat faktu, že se nám tento týden uzavírají známky a z půlky (té větší, matikář by měl radost :) ) hlavně tomu, že se na nás všechny housenky sápe
Prázdninová lenost (Ano, to ona za to všechno může! Na ni! Zlynčovat!).
Nicméně já, člověk ehm ehm zodpovědný jsem si přesto sedla a nějaké to středeční videjko pro vás stejně vyhrabala.

Úkol to ale opravdu nebyl jednoduchý. Jde o to totiž vybrat něco pořádného, o čem si myslím, že by vás mohlo zaujmout. A po opravdu úmorném hledání a předešlou konzultací s Červenou housenkou vám přináším toto:

Jde o hudební video, tzv. AMV-čko (Anime Music Video). Takových už jsme tu několik měli. Čím se ovšem liší je to, že je sestříhané nejen z anime Naruto, ale i z dalšího anime s názvem Ga Rei-Zero. Já osobně jsem toto anime ještě neviděla, ale vzhledem k tomu, že jsem se s ním po shlédnutí tohoto videa setkala již několikrát a zaujalo mě, získalo si čestné místo na mém imaginárním seznamu anime, na která se chci podívat. Co jinak dál k videu říci? Byla v něm použita písnička od skupiny Hollywood undead Paradise lost. Celé video je podle mě dost dobře sestříhané a obsahuje vše, co si jen smrtelník může přát - hezké holky v krátkých sukních bojujících s meči, sem tam nějaký démon a občas vám před očima proběhne nějaký ten Uchiha :).

Tento článek berte jako takovou malou vlaštovku zvěstující léto. Do této doby byl totiž náš blog věnován pouze seriálu Naruto. Naše záliba v něm se ovšem nijak nevytrácí, ba přímo naopak. Všichni jsme na něčem začínali. Ale člověk je od přírody tvor zvídavý a postupně začíná objevovat celý ten obrovský svět japonské animované tvorby. A proto... rozšiřme si obzory, přátelé. Odteď se nám tu začnou objevovat i videa a možná i obrázky (jeden mám v zásobě) i z jiných anime.

Gratuluji, jestli jste to dočetli až sem a nevystřelili si přitom mozek z hlavy :) A teď už vás nechám na pokoji. Užijte si video!Vaše ukecaná

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 červená červená | 22. června 2011 v 15:10 | Reagovat

Začínaly... no já nevím, jak ty, ale moje úplně orvní anime v životě s jakým jsem přišla do styku byli pokemoni :D
Já i nevím, ale to druhé anime na mě působí značně yuriovitě :)
Písnička se mi nelíbí, ale musím uznat, že se mi líbí, jak je to sestříhané. Jinak můj názor už znáš

2 Modrá Modrá | Web | 22. června 2011 v 19:20 | Reagovat

No tak, pokémoni, to se skoro ani nedá počítat :) to už je táák dávno.
A jo, to druhý vypadá vyloženě yuriovitě.
Písnička mi taky napoprvý nesedla, ale po více shlídnutí jsem si ji celkem oblíbila. Mám už jí dokonce i staženou v MP3-ce. A sestříhané mi to přijde fakt dobře, takže v tomhle souhlasím :)

3 Avi Avi | 30. srpna 2012 v 22:15 | Reagovat

Moc se mi líbí, že pro větu "Am I lost in your eyes?" použili sharingany. Jinak písnička je asi skutečně o zvyku, protože teď už ji skoro nevyženu z hlavy.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama