Animefest

5. května 2011 v 20:55 | Fialová |  Aktuality

Ahoj, naši milí věrní. Já a ostatní housenky zítra vyrážíme na Animefest a kdyby vás to náhodou zajímalo, tak budeme mít i kostýmy (hu huuu :D).


Pozn.: Původně měly všechny obrázky i zdroje, ale já byla tak inteligentní, že jsem celý článek smazala a zdroje jsou v nenávratnu... buďte rádi, že jsem schopna vynaložit dostatek energie, abych to napsala znova :D.
-
Já, Fialová, uslyším na jméno Violette a nově taky na Yui (ze seriálu K-ON!).
Mám moc ráda své vlasy, ale jak jde o blbosti, tak mi nevadí jít do nějakých správných šíleností... dokonce jsem uvažovala, že bych se nechala obarvit na žvejkačku a šla za Sakuru, ale nakonec mi došlo, že bych si na naší drahé škole pobyla o rok déle :D. No a tak jsem se teď nechala tročku přistříhnout, tak snad nevypadámjak pitomec.
Yui když myslí na jídlo

Naše milovaná Modrá půjde za Anbu Itachiho (slint) Takže ji jenom ve výjimečných případech oslovujte Pieretto, protože je to ITACHI!
Wrau...


Účast Červené zatím není jistá, ale všichni doufáme, že se nám uzdraví a přidá se k nám jako Saia
Jé, Haji (nosebleed)


A do naší skromné skupinky se přidá ještě Yaraki, na jejíž postavu si nemohu vzpomenut, ale bude taky ANBU - avšak Yaraki si vyhrazuje právo na oslovení YARAKI, popř. YARAKI- SENPAI (:-P).
A možná nějací další otaku...
Těšíme se na vás!

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 červená červená | 5. května 2011 v 21:07 | Reagovat

Tak vám moc přeju, ať si to tam užijete a hlavně poříďte hodně fotek, chtěla bych vidět vaše kostýmy, hlavně pak ten Pierretin, o kterém básní už hrozně dlouho. Já se k vám bohužel nepřipojím, choroba je sviň a kosí mě neustále. A jestli tam potkáte nějakýho týpka s rakví na zádech, tak si na mě vzpoměňte :D
Ataky poříďte přesný zápis z přednášky o slashi a drobnách zvrhlostech :D

2 červená červená | 5. května 2011 v 21:09 | Reagovat

ÁÁÁ, já chci takly jet!!! V tom kostýmu jsem vypadala vážně dobře, neee.
Dobrý, konec hysteráku, všechno je v pohodě.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama