Květen 2011

Icha Icha na stromě

31. května 2011 v 19:49 | Modrá |  Obrázkárna
- aneb co všechno se dá stihnout za hodinu fyziky :).
Kdo je na obrázku snad poznáte, to, že jsou na stomě možná taky a co čtou by vám už podle názvu tohoto článku mělo být jasné ;)
Netřeba dalších komentářů...
Bavíme se s dabingem 2

29. května 2011 v 20:00 | Modrá |  Videookénko
Milí přátelé,
tento týden jsem vás bohužel připravila o středeční videjko. Řekněme si to narovinu - nebylo to kvůli tomu, že bych snad byla líná, nebo na vás sprostě zapomněla! Důvodem bylo to, že jsem se (společně i s Červenou a Fialovou) vyvalovala na plážích italských a byla zcela bez přístupu na internet. A proto Vám dnes s opožděním jedno video dodám a bude tak trošku tématické. Zauvažovala jsem totiž, jestli si i tak velká země jako Itálie předabovala Naruta... a hle, co jsem na Youtube vyhrabala :)
Takžééé... PASTÁÁÁÁÁÁ! ... a užijte si video :D
30 Seconds to Mars - This Is War

18. května 2011 v 7:00 | Modrá |  Videookénko
Dnešní video by se dalo nazvat ... no zkrátka klasika, která se nikdy neokouká.
Na serveru Youtube byste s písničkou z tohoto videa- This Is War od 30 Seconds to Mars - našli opravdu mnoho videí s různou tématikou, jako jedno z nejznámějších mohu uvést například trailer na Dragon Age:Origins. A co se týče tématiky anime Naruto, najdete jich rovnou celou kopu.
A co je na tom tak klasického? Inu, jen se podívejte a zjistíte, že videí je opravdu nespočet a že téměř každé v sobě obsahuje nějakou tu scénu (většinou úplně tu samou na úplně stejném místě) z boje Naruta proti Peinovi :). A toto video samozřejmě není výjimkou. Na kvalitě mu to ale rozhodně neubírá. Celé je perfektně sladěné s textem, který už sám o sobě je podle mě úžasný, čehož si vždy na videích cením a obdivuji to.
Pro zájemce (a také pro vlastní potěšení) ještě pod video přidávám již zmíněný text k písničce (kvůli které se prý jedna má přítelkyně stala otaku- believe it or not ;D ).
Přeji pěknou podívanou.
Yamato-taicho/ ANBU Tenzou aneb milujeme je oba :)

16. května 2011 v 21:27 | Modrá |  Obrázkárna
Všimla jsem si, že už dlouho jsme tu neměli žádné *ehm ehm* umělecké příspěvky z našich dílen. A proto jsem se to rozhodla alespoň trošku napravit svým už starším výtvorem.
Nevím jak vy všichni ostatní, ale já mám konkrétně tuhle postavu ráda. Možná proto, že je to vážně schopný ninja a při tom se vůbec nechová jako emo (viď, SASUKE?!), je úžasně suchý (a to já můžu) a tak obecně je mi hrozně sympatický. (A vůbec to není tím, že má největší kládu z Konohy a trousí semena kudy chodí - viz. výsledky jedné debaty tří šílenců v pět hodin ráno ;) ). Jsem si jistá, že sem ještě několik obrázků s ním přidám, ale pro začátek vám musí stačit tato práce tužkou na papír, následně černobíle oskenovaná. Přikládám obě verze.


Ohlédnutí za Animefestem

15. května 2011 v 16:39 | Fialová a Modrá |  Aktuality
Článek je kompletní, nebudeli druhou stranou rozhodnuto jinak :D
Milí přátelé,
jak jsme slíbily, tak se stalo - zůčastnily jsme se Animefestu. Konečná sestava: Fialová (jako Yui), Modrá (Itachi), Yaraki (Anbu chcípákova slečna), Aka (Temari) a občas se k nám připojila i Yoko (kočka).
Po menších skupinká jsme se tedy v pátek odpoledne vydaly auty na jihovýchod, ku krásnému městu Brnu. Odložily jsme těžké batožiny v Sokole a naprosto neinformované hledaly sál B.Bakali, kde se mělo konat zkrácené zahájení. Došli jsme ovšem do kina Scala, kde se nás ujali dva ochotní organizátoři a na místo nás dovedli.


Shikamaru, ty se nezdáš!

11. května 2011 v 21:28 | Modrá |  Videookénko
Dnešní středeční video je tu poněkud později, ale budiž mi omluvou to, že jsem se až doteď patlala s úpravou jednoho nejmenovaného dokumentu. Poučení pro příště - nebýt tak iniciativní :).

Nicméně... tentokrát tu pro Vás mám videjko sice krátké (pouhých 40 sekund), ale zato je celkem vtipné (aspoň něco :) ).
Jak už napovídá název, dnes se dozvíme nějaké žhavé konožské drby o tomto geniálním, ananas připomínajícím lenochovi. Z originálního pojmenování videa- Shikamaru's secret crush - můžeme vyvodit to, že Shikamarovo srdce patří nejenom nejmenované blondýnce ze Skryté Písečné (ano, podporuji ShikaTema a nestydím se za to!)

Tímto Vám přeji příjemnou zábavu a prosím, nebojte se a komentujte, ráda bych na tento svůj středeční seriálek viděla alespoň nějaké ohlasy a jestli má cenu v něm pokračovat :). Díky.
Animefest

5. května 2011 v 20:55 | Fialová |  Aktuality

Ahoj, naši milí věrní. Já a ostatní housenky zítra vyrážíme na Animefest a kdyby vás to náhodou zajímalo, tak budeme mít i kostýmy (hu huuu :D).


Red - Already Over

4. května 2011 v 7:00 | Modrá |  Videookénko
V rámci svého středečního videookénka, tzn. mého výběru různých videí, co jsem vyhrabala na Youtube, jsem si pro vás připravila počin, který je jeden z mých nejoblíbenějších. Bylo to vlastně jedno z prvních videí s touto tématikou, které jsem viděla. A čím mě uchvátilo?

Tak především dobrá hudba, protože tenhle styl já prostě můžu :). Zadruhé střih - video je podle mě opravdu dobře sestříhané a působí hezky akčně. Obdivuju autora, protože s tímhle si musel dát zatraceně hodně práce a já bych sotva sesmolila něco lepšího :). A zatřetí? Krásné propojení obou těchto složek! 2:45 - až se dokoukáte, určitě mi dáte zapravdu ;)

Abych to shrnula, suma sumárum, podívejte se, okomentujte, cokoliv :)