Nevinnost

26. dubna 2011 v 13:31 | červená |  Jednorázovky
Takže za prvé: tuhle kraťoulinkou věc chci věnovat modré housence, která si myslí, že Hinata a Gaara spolu dohromady prostě nejdou
Za druhé: bych chtěla výše jmenovanou modrou housenku upozornit, že si nejsem jistá, jestli to bude její šálek kávy, čaje či kapučína (nebo spíše, jsem si jistá, že není)
Za třetí: tou poslední větou jsem se to rozhodla poněkud zjemnit, měla jsem vymyšlenký absolutně jiný konec, ale jsem si jistá, že modrá tento ocení víc
Pár: Hinata/Gaara
Žánr: napsala bych PWP, ale ona to tak úplně není pravda, takže spíše WP :D
Upozornění: ze začátku se to může zdát jako semi-non-con
Doufám, že jsem tam nenasekala moc chybVzpomněl si na chunninské zkoušky, jak tam stála příliš slabá na to, aby vyhrála, ale příliš hloupá na to, aby se vzdala. Nyní po pár letech se nemohl rozhodnout, jestli se nějak změnila. V takových chvílích v ní pořád viděl tu naivní bytost příliš slabou na to, aby ji bral někdo vážně.
Vypadala jako cukrová panenka a snad i to byl důvod, proč měl chuť zbavit ji iluzí a naivity. Chtěl, aby poznala, co je to krutost a zároveň měl podivnou touhu si ji přivinout k sobě do náruče a nikomu nedovolit, aby se jí, byť jen prstem, dotknul. Měl chuť provést něco děsivého a potom ji utěšovat a nechat, aby se u něj vyplakala.
Vypadala tak nevinně, že toužil, aby o tu otravnou nevinnost přišla a nevypadala tak čistě a zranitelně. Chtěl, aby už nebyla panenkou. Vadila mu její dětskost, její, růžovými brýlemi pokřivený, pohled na svět.
Potlačil chuť ji praštit, ačkoli jím projela touha vidět kapičku její karmínové krve, která by stékala po bledém rtu. Chtěl vidět výraz, který by se jí objevil ve fialkových očích.
Mlčky na sebe koukali, což Garra využil pro zpracování a rozvoj svých myšlenek a představ. Tolik se snažil změnit, ale ve chvíli kdy se podíval do těch obrovských bledých očích, jako kdyby se v něm znovu ta stará část probudila a on měl zase chuť ubližovat. Nebo alespoň ublížit jí.
Přestal se snažit svoji touhu ovládnout, přistoupil k Hinatě blíž a ruka mu neuvěřitelnou rychlostí vystřelila k jejím vlasům. Popadl jeden pramen do dlaně a sevřel ho. Dívka trochu trhla hlavou, jak ji jeho neopatrné gesto zabolelo, ale nic na to neřekla. Přitáhl si k sobě blíž Hinatin obličej a se zuřivostí, kterou v něm vyvolával její nevinný, trochu překvapený, pohled se zmocnil jejích rtů. Nebránila se.
Skousnul a pak jazykem setřel kapičku krve z bledého rtu, přesně jak si to před chvílí představoval. Konečně uviděl v jejích očích alespoń náznak strachu. Vadilo mu však, že se nijak nebránila, že ho neodstrčila. Ta pokora a podajnost se mu příčila snad ještě víc než její nevinnost.
Trhnul jí s vlasy dozadu a donutil tak, aby zaklonila hlavu. Se vší zuřivostí, kterou v něm vyvolávala její přítomnost se věnoval bledému krku. Hinatě uniklo bolestné zasténání. Po chvíli se Gaara odtáhl, aby mohl zhodnotit své dílo. Dokonalost Hinatiny pokožky nyní hyzdily drobné ranky a modřiny.
Více než kdy před tím připomínala porcelánovou panenku. Drobná poranění na krku paradoxně ještě umocnila její dětsky nevinný vzhled a jen jí dodala na křehkosti. Mladík měl strach, že i ten nejjemnější závan větru by jí mohl ublížit.
Nezdržoval se nějakými zbytečnými jemnostmi a povalil ji na postel. Viděl, jak otevřela ústa, aby zaprotestovala, ale neměla na to čas, rychle jí přikryl ústa rukou. Její velká kukadla na něj, snad i vyčítavě, hleděla a on v nich spatřil náznak strachu. Ujistil se, že bude naprosto potichu než ruku sundal. Pomocí své a její ochranné čelenky Hinatě připoutal ruce k posteli. Pohled na naprosto bezbrannou ženu ho vzrušil natolik, že se přestal jakkoli ovládat. Rychlostí blesku ji zbavil oblečení a to samé učinil i se sebou.
Tisknul ji, kousal a škrábal kam jen dosáhl. Hinata při tom sténala a Gaara nebyl schopný rozeznat, jestli bolestí nebo vzrušením. Vzal si ji až teprve v okamžiku, kdy věděl, že už dlouho nevydrží. Trvalo to jen chvilku, než se na spoutanou dívku vyčerpaně zhroutil.
Pozdvihl hlavu a podíval se jí do obličeje. Vypadala stále stejně nevinně a křehce. Nedokázal pochopit, že i po tomhle si zachovala svůj panenkovský vzhled a výraz. Nic se na ní nezměnilo, ačkoli Gaara si byl jistý, že mělo. Nechápal tuhle její schopnost. Ať jí udělal cokoli, vždy vypadala jako první jarní kětina. Svěží, klidná a nedotknutá. A to byla jeho ženou už pár let.
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Modrá Modrá | Web | 26. dubna 2011 v 19:11 | Reagovat

Náhodou, Červená, říkej si co chceš, mě se to líbilo. Ale jakože vážně! A věř tomu, že po tom všem, co už jsem četla, mi to nepřišlo nijak extra drsné. Asi už začínám být pomalu otupělá :).
Pro začátek, co se týče párování Gaara/Hinata - v téhle povídce se mi to moc líbilo, přišlo mi to jako takový hezký kontrast - křehká, nevinná Hinata a napůl démon Gaara, ale já jsem zkrátka i prakticky uvažující člověk. Mě prostě přijde, že by to bylo opravdu tiché partnerství - vždyť Gaara sotva něco řekne a Hinata je na tom ještě hůř. Oba jsou takoví introvertní. Mě se k ní hodí někdo energický, aby ji hezky doplnil, třeba právě Naruto (jak nápadité, já vím) nebo Kiba.
A jestli jsi nějak moc radikálně změnila ten konec jenom kvůli mě, tak jsi nemusela - se svým dílem by jsi měla být spokojená hlavně ty sama :). Já se možná nezdám, ale jsem schopná ocenit i povídku, která není vyloženě můj šálek kávy/čaje/kapučína. Ale... na druhou stranu jsi mě odhadla velmi dobře... já mám ráda šťastné konce :)
Každopádně ale rozhodně se svou tvorbou pokračuj. Líbí se mi jak píšeš :)

A jestli jsi se dočetla až sem, tak jsi vážně dobrá :D

2 červená červená | 26. dubna 2011 v 19:20 | Reagovat

[1]: Jé, tak to jsem ráda, asi by nebylo tak úplně v pořádku, kdyby se to tomu jemuž bych povídku věnovala nelíbilo...
Jo, měli by tiché a klidné (možná :D) manželství, ale na druhou stranu, dovedeš si třeba ke Gaarovi představit takovou Sakuru? To dohromady nejde (hmm, a teď ty můžeš napsat povídku na tohle téma ;-))
Tak původně vůbec neměli být manželé, to byla změna číslo jedna a pak jsem se tam chtěla víc rozepsat, aby to bylo skutečně to PWP...

3 Modrá Modrá | Web | 26. dubna 2011 v 19:46 | Reagovat

Joj, Sakura/Gaara tak tomu tedy říkám oříšek! To vážně nevím, jestli bych k tomu něco sesmolila, ale jako výzva dobrý :D

4 paní archivová paní archivová | Web | 30. dubna 2011 v 19:14 | Reagovat

Zapomněli jste na dvě důležité věci: Gaara je určitě gay a Hinata by v polovině jeho snahy o "znečištění" omdlela :D
(Jo, a ať už článek výše - SaKurva/Gaara napsal kdokoliv, automaticky ho chci sežrat zaživa :D)
A abych taky řekla něco konstruktivního k samotné povídce. Gaarovy pocity, myšlenky a zlostné nebo nechutenské záchvěvy jsou popsané skvěle. Lehce a přitom důrazně. Úplný konec se mi líbil a na druhou stranu taky ne, ale počítám to jako plus povídky.

5 červená červená | 1. května 2011 v 11:10 | Reagovat

[4]: Tak Hinata je jeho manželkou, tudíž už nějakou chvíli je na tohle zvyklá, ačkoli začátek jejich manželství musela být docela sranda :D
Gaara je taková ta krásně nedotknutelná postava, on prostě nemůže mít ženskou, protože pak by ztratil to kouzlo.
Taky nemám Sakuru ráda, ale ta povídka je hodně dobrá. Navíc to byla výzva, jeden pár nepředstavitelnější než druhý.
Děkuji, ten konec jsem tam  nechtěla, ale na druhou stranu není na škodu a zjemní to.

6 Modrá Modrá | Web | 1. května 2011 v 11:20 | Reagovat

[4]: Ježkovy, doufám, že mě teď zaživa nesežereš, když už jsem tu povídku napsala :x
Ale jinak s tebou souhlasím. Tedá, ne s tím, že by Gaara byl gay, to se opravdu neodvažuji tvrdit :D, ale, že by každým spárováním ztratil takové to... Gaarovské kouzlo.
Přesto si, ale myslím, že se mi má výzvová povídka povedla... ikdyž tam Gaaru páruju se Sakurou, kterou teda taky dvakrát nemusím :).

7 Fialová Fialová | Web | 1. května 2011 v 11:51 | Reagovat

Jeee :) Tohle normálně nečtu, ale klidně bych si přečetla další takovou. A přijde mi, že by to tak i mohlo být. A Hinatku jsi popsala dost přesně...

8 paní archivová paní archivová | Web | 14. května 2011 v 20:23 | Reagovat

Nekažte mi představy! Gaara je URČITĚ gay a s ním Naruto, Sasánek, Kiba, Shino a všichni ostatní.. :D *slasher a yaoista se projevil*

9 paní archivová paní archivová | Web | 14. května 2011 v 20:23 | Reagovat

[6]: Už si chystám příbor!

10 Modrá Modrá | Web | 15. května 2011 v 16:59 | Reagovat

[9]: Mě nejez, já mám určitě tuhé a vysušené maso, to Červená a Fialová ho mají určitě lepší *nevinně si píská*

A myslím, že všichni tam gayové určitě nejsou... to mi nevykládej, že by Jiraiya byl TAK dobrej herec :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama