Křídla naděje

12. dubna 2011 v 22:39 | Modrá |  Obrázkárna
Dnes odpoledne jsem si řekla, že zkusím něco vyplodit a nějakou chvíli jsem přemýšlela koho si nakreslím. A jelikož je Neji jeden z mých oblíbených charakterů, padla volba na něj. Jak jistě víte, Neji není jeden z těch, co by se nějak extra často usmívali (Neji se neusmívá prakticky vůbec a je to škoda) a tak jsem si ho zkusmo nakreslila s lehkým úsměvem a... no teda nevím jak vy, ale mě se ještě nikdy nestalo, abych se zamilovala do vlastního obrázku :D Dobrá, možná trošku přeháním, možná mi řeknete, že obrázek není nic moc, nebo že se Nejimu vůbec nepodobá, ale to pousmání mu podle mě hrozně sluší.... ehm... rozplývám se tu právě nad kreslenou postsavičkou ze seriálu? Ale víte co? K čertu s tím, Neji je prostě fešák a vy to víte!Ták, končím s okecáváním a jdeme na to :)A teď potom, co jsem si trošku pohrála s kontrastem


Nakresleno (nebo spíš načrtnuto) na papír tužkou, oskenováno a následně upraveno v programu GIMP. A aby bylo jasno, dokonce i ty mraky a siluetu racka (nebo co je to za ptáka) jsem kreslila já osobně ! (dobrá, to moře sice ne, ale to nevadí! Stejně jsem na tenhle obrázek hrdá. ;) )
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Fialová Fialová | 14. dubna 2011 v 20:08 | Reagovat

Ten obrázek naživo je pěknej, Nejimu (Nečimu) to tam fakt sekne, to pozadí je taky krásný, ale dohromady mi to nějak nejde... Nevadí. ;-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama