Duben 2011

Tolik stejní a přesto tak odlišní

28. dubna 2011 v 23:16 | Modrá |  Literární koutek

Takže, Červená, tato jednorázovka je věnovaná tobě. Přijala jsem totiž tvoji výzvu, kterou jsi vyřkla v komentáři u tvé povídky věnované mé maličkosti. Upřímně, taky si myslím, že tohle párování (Gaara/Sakura) není zrovna klasické, ani bych ho nijak nepodporovala, ale začala jsem o něm přemýšlet a v hlavě se mi objevil nápad, který jsem se tedy nakonec pokusila přenést na obrazovku počítače. Jsem zvědavá na tvůj názor na ni (a samozřejmě i na názory vás všech ostatních). Doufám, že se povídka bude líbit.

Hlavní postavy: Haruno Sakura, Sabaku no Gaara
Žánr: temné, romantika (jde o párování Gaara/Sakura, to by bylo, aby tam něco nebylo ;) )Bavíme se s dabingem

27. dubna 2011 v 10:00 | Modrá |  Videookénko
Jak jste možná četli, v mém posledním článku jsem zmiňovala Naruta s německým dabingem. A proto sem přidávám (na požádání Fialové) pár videí na ochutnávku.
Nevinnost

26. dubna 2011 v 13:31 | červená |  Jednorázovky
Takže za prvé: tuhle kraťoulinkou věc chci věnovat modré housence, která si myslí, že Hinata a Gaara spolu dohromady prostě nejdou
Za druhé: bych chtěla výše jmenovanou modrou housenku upozornit, že si nejsem jistá, jestli to bude její šálek kávy, čaje či kapučína (nebo spíše, jsem si jistá, že není)
Za třetí: tou poslední větou jsem se to rozhodla poněkud zjemnit, měla jsem vymyšlenký absolutně jiný konec, ale jsem si jistá, že modrá tento ocení víc
Pár: Hinata/Gaara
Žánr: napsala bych PWP, ale ona to tak úplně není pravda, takže spíše WP :D
Upozornění: ze začátku se to může zdát jako semi-non-con
Doufám, že jsem tam nenasekala moc chyb

Naruto vs. Pein - Trailer

23. dubna 2011 v 15:31 | Modrá |  Videookénko
Pravidelní návštěvníci těchto stránek si jistě všimli, že sem každou středu přidávám nějaké to video, které jsem vyhrabala na Youtube. Tuto středu tomu tak nebylo, protože
a) jsme byli zapít to, že se ve čtvrtek nemuselo do školy, a
b) když jsem se potom vrátila domů, byla jsem tak mrtvá, že už se mi žádné video nechtělo hledat.
Prosím, nekamenujte mě :)

Nicméně jsem se ale rozhodla, že sice se zpožděním, ale přece, budu pokračovat ve svém miniseriálku :). Dnes tu mám pro vás takové normálnější video, které ani není nijak vtipné, ale líbilo se mi jeho zpracování. Jde o fanoušky vyrobený trailer na boj Naruta proti Peinovi. Je to klasicky v japonštině, ale s německými titulky, takže pokud nejste němčinář, asi stejně jako já tomu moc rozumět nebudete, ale myslím, že pokud jste tyto díly anime viděli, budete vědět o co go :).Recenze: Doujinshi KHS

19. dubna 2011 v 17:15 | Modrá |  Literární koutek
Dobrá, rozhodla jsem se být trošku aktivnější a sesmolila pro vás svoji první recenzi (a možná ne poslední). Poslední dobou se totiž bavím čtením různých fanouškovských komixů tzv. doujinshi. Jedním z nich je i následující počin s názvem KHS neboli Konoha High School.
Sasuke Potter

18. dubna 2011 v 19:17 | červená |  blablabla

Sice to není moje originální tvorba (tohle bych prostě nevymyslela), ale rozhodla jsem se o to s vámi všemi podělit, protože když jsem to našla, tak mě to úžasně rozesmálo.
Nejsou zde uvedené zdroje, jelikož se mi je prostě nepodařilo dohledat. Jsou to obrázky nalezené na jiných blozích, kde zdroje uvedeny nebyly.
Přeji vám hezkou zábavu, snad se bude líbit.

Naruto Shippuuden - Nový opening (9)

13. dubna 2011 v 10:00 | Modrá |  Videookénko
Ti, kdo z vás pravidelně sledují serál Naruto a viděli poslední díl, jistě ví, o čem mluvím.
Openingy a endingy (nebo jestli chcete česky- znělky na začátku a na konci) se u Naruta řadu od řady liší. Já osobně mám několik opravdu oblíbených a několik, které vždycky musím přetáčet, protože se na ně nevydržím dívat (nebo poslouchat, protože občas písnička není nic moc). Předchozí opening nám vydržel od epizody 180 do 205. dílu a tudíš už bylo na čase přijít s něčím novým, tedy v pořadí už devátou znělkou.

Ačkoliv nový ending mi nepřijde až tak úžasný, nový opening se mi moc líbí. Písnička s názvem Lovers od skupiny 7 Oops (pokud jsem to teda našla správně , protože všude to píšou úplně jinak) mi přijde hezky energická a věřím, že kvůli ní opening přetáčet rozhodně nebudu :D a co se týče vizuální stránky, můžu být jedině nadšená. Spousta záběrů na všechny Kagy (líbí se mi, jak Mizukage pošle vzdušný polibek...pravděpodobně s nějakou kyselinou ;) ), občas nějaký ten malý spoilerek (viz. loď) a i záběry nějaké té akce. Jako perfektní záběr se mi zdá moment, kdy Sasuke používá Susano'o a s rukou na obličeji se začně ďábelsky maniakálně usmívat a i scéna, kdy si Killer Bee píše básničky do notýsku a za ním cosi bouchne, mi přijde povedená a velmi efektní. Je vidět, že si tvůrci opravdu pohráli a výsledek se jim podle mě povedl.

A co vy, jak se nový opening líbí Vám? Napište komentář, nebo alespoň zahlasujte v anketě pod videem :)


P.S.: Snažila jsem se pro vás najít co nejkvalitnější nepřevrácenou verzi. Tohle je asi to nejlepší co momentálně seženu, takže prosím ignorujte ty modré okraje a vychutnejte si opening.

Křídla naděje

12. dubna 2011 v 22:39 | Modrá |  Obrázkárna
Dnes odpoledne jsem si řekla, že zkusím něco vyplodit a nějakou chvíli jsem přemýšlela koho si nakreslím. A jelikož je Neji jeden z mých oblíbených charakterů, padla volba na něj. Jak jistě víte, Neji není jeden z těch, co by se nějak extra často usmívali (Neji se neusmívá prakticky vůbec a je to škoda) a tak jsem si ho zkusmo nakreslila s lehkým úsměvem a... no teda nevím jak vy, ale mě se ještě nikdy nestalo, abych se zamilovala do vlastního obrázku :D Dobrá, možná trošku přeháním, možná mi řeknete, že obrázek není nic moc, nebo že se Nejimu vůbec nepodobá, ale to pousmání mu podle mě hrozně sluší.... ehm... rozplývám se tu právě nad kreslenou postsavičkou ze seriálu? Ale víte co? K čertu s tím, Neji je prostě fešák a vy to víte!Otec a syn

10. dubna 2011 v 21:16 | Modrá |  Literární koutek
Námět na tento krátký drabble se mi v hlavě vynořil, když jsem dnes večer žehlila bráchovi tógu. Ne, neptejte se, proč můj bratr potřebuje tógu a ještě k tomu vyžehlenou a ani nepátrejte po způsobu mého uvažovaní XD.
Hlavní postavy: Sarutobi Asuma, Sarutobi Hiruzen (Třetí Hokage)
Žánr: drabble, humor

Get the London look!

9. dubna 2011 v 7:00 | Modrá |  Komiksy
Aneb jaké reklamy frčí na Konoha TV :)Kopírovací ninja

8. dubna 2011 v 7:00 | Modrá |  Komixy - Modrá
... aneb Kakashiho nejtajnější jutsu odhaleno.Čin nehodný boha

7. dubna 2011 v 17:07 | červená |  Jednorázovky
Tak jsem se rozhodla, že sem vložím svoji první (snad) pořádnou Naruto ff. Nejsem stavěná na psaní tragických romantických věcí. Ano, vím, že tohle by se pravděpodobně nikdy nestalo, ale neberte mi moji fantasii. Doufám, že se bude líbit. Komentář by potěšil, abych věděla, jestli má cenu, abych v psaní pokračovala, či ne.
Pár: Konan, Pein
Upozornění: jemné náznaky, které, doufám, osvětlí vše

OVA 2011 - Sage Naruto vs Sasuke aneb epických videí není nikdy dost

6. dubna 2011 v 21:31 | Modrá |  Videookénko
Dnes tu pro vás mám video, které já osobně jsem viděla už před nějakou tou dobou, ale přidám ho sem stejně, protože se mezi vámi určitě najdou tací, co ho shlédnou poprvé. Jak možná víte, k Narutovi jako seriálu bylo uděláno několik filmů a speciálů (tzv. OVA - Original Video Animation). Jeden z nich (a zrovna ten poslední) vám dnes přináším. Má sice jenom 5 minut a jedná se víceméně o hudební klip k poslednímu endingu - Mayonaka no orchestra od skupiny Aqua Timez, ale podle mě je dost vydařený.
Video je podle mě opravdu skvěle udělané, uvidíte spoustu skvělých nových záběrů, a nakonec přijde epická rubačka... ehm, omlouvám se, epický boj mezi Sasukem a Narutem. (Plus uvidíte i dva hlavní záporáky a sice Madaru s čímsi na zádech, co vypadá jako dvojitá pánev, a OroKabuta, který naštěstí není až tolik vidět :) )
Vychutnejte si...


P.S.: Abych citovala jeden komentář z youtube: "Sasuke makes babies cry!" :D

Pro Vás Vaše


Had na prsou

3. dubna 2011 v 21:39 | Modrá |  Komiksy
Tak a máme tu další dílko z naší dílny. A opět se můžeme přesvědčit, jak krásným jazykem čeština je :).

Uchiha Obito

2. dubna 2011 v 10:00 | Modrá |  Obrázkárna
Jestli existuje něco, na co jsem opravdu, ale opravdu pyšná, pak je to tohle. Samotné kreslení a vybarvování fixkou mi zabralo několik hodin a samotný výsledek... podle mě je to fakt dobré :D Dobrá už končím se samochválou.
I když se Obito v Narutovi objevil jen v jednom díle, já si ho prostě neskutečně zamilovala. Pokaždé, když se koukám na Kakashi gaiden tak nemám daleko k tomu vyndat si balíček kapesníčků a vzdychat do něj, jak strašně je nefér, že musel umřít. Tak mladej, vždyť mu bylo teprve dvanáct! Vím, ze začátku možná byl trochu protivný, ale narovinu, to byl Naruto taky. Čím dál se ale děj odvíjí, tím víc se zvyšují moje sympatie k němu. Podle mě je to opravdový hrdina. Ale bohužel, jenom sympaťáci umírají mladí a to on byl. Abych citovala svoji kamarádku: "Obito je postava, která musí zemřít, aby ji člověk pochopil." To je bezpochyby naprostá pravda.... Ale stejně to není fér!

Obito, je mi líto, že jsme s tebou nemohli strávit více času...